O mnie

Małgorzata Tyminska jest znanym, cenionym i bardzo kreatywnym fotografem zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Swoje umiejętności doskonaliła u światowych fotografów takich jak Bryan Peterson, Joe Baraban, Kathleen Clemons i Chris Hurtt. Swoje zainteresowanie fotografią rozwinęła dzięki licznym podróżom, wrażliwości, umiejętności postrzegania świata i aktywności sportowej.

Małgorzata kocha dzieci i znana jest z tego, że potrafi zainteresować i rozbawić każdego nieśmiałka tego dużego i małego. Jej sesje są pełne pasji, kreatywnych pomysłów i ogromnej dawki śmiechu. Każda sesja to doskonale spędzony czas zarówno dla tych najmłodszych i najstarszych.

Małgorzata bardzo solidnie przygotowuje się do każdej sesji fotograficznej. Przed sesją przeprowadza dokładny wywiad z klientem aby sesja była dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta i uszyta na miarę z perfekcyjną doskonałością.

Usługi Małgorzaty są znane z tego, że są wykonywane na najwyższym poziomie, człowiek jest zawsze w centrum uwagi a zdjęcia dostarczane są w trybie natychmiastowym

Małgorzata jest nie tylko fotografem ale również wspaniałym mentorem i trenerem. Prowadzi kursy między innymi w szkole Bryana Petersona http://polish.ppsop.com