U Małgosi robiliśmy sesję rodzinno-ciążową. Chociaż początkowo nie zakładaliśmy udziału w tego rodzaju sesji. Teraz wiemy, że dużo byśmy stracili, bo ten czas był dla nas fajną odskocznią od życia codziennego, który warto to przeżyć. Jesteśmy zachwyceni absolutnie wszystkim. Zdjęcia wykonane przez Małgosię nas urzekły. Małgosia Tymińska to przesympatyczna i bardzo profesjonalna osoba, która potrafi w cudowny sposób sprawić, że my podczas sesji, czuliśmy się fantastycznie. Rozładowuje stres w jednej sekundzie. Chociaż bardzo nie lubimy pozować do zdjęć, ta sesja sprawiła nam wiele radości, a w końcowym efekcie ujęcia wyszły cudowne, klimatyczne, przepiękne – będzie to wspaniała pamiątka wspomnienia z tego wyjątkowego czasu. Rodzina i znajomi zachwycają się zdjęciami.
A nam zdecydowanie milej się oczekuje na córeczkę mając tak piękne fotografie.

Agnieszka Kowalska

Pełen profesjonalizm, pasja, zaangażowanie i serce wkładane w wykonywane zdjęcia – takimi słowami z czystym sumieniem mogę określić Małgorzatę. W trakcie sesji Gosia sprawiła, że całkowicie przestałam się stresować a nasza sesja minęła w przyjaznej i pełnej zabawy atmosferze. Pasja, którą widać u Gosi w trakcie sesji sprawia, że z najbardziej zestresowanego oraz opornego modela lub modelki potrafi wydobyć energię i radość, którą widać w oczach. Jest to niesamowite, ponieważ zdjęcia zyskują życie i nie są tylko fotografią a cudownym wspomnieniem szalonej sesji.
Gosia pomaga i doradza w doborze kreacji, aranżacji miejsca oraz wyborze zdjęć po zakończeniu sesji. Jestem niezwykle usatysfakcjonowana z efektów mojej sesji zdjęciowej, które już niebawem będziecie mogli podziwiać na profilu Gosi! Moja rodzina już została wyposażona w kupony na sesje zdjęciową u Gosi!
Serdecznie i z całego serca polecam Małgorzatę Tymińską, jako fotografa pełnego pasji, zaangażowania i miłości w wykonywany przez siebie zawód.

Monika Bęcka

Cudowna kobieta i bardzo ciepła. Profesjonalizm na najwyższym poziomie . Super podejście do dzieci i rodziców. Rzetelne przygotowanie do sesji (rady,wskazówki). bezproblemowy i szybki kontakt. Dla mnie numer 1. POLECAM!

Magdalena Wawiórko

Sesja z Panią Małgorzata Tymińska to była istna przyjemność pastedGraphic.png🙂 Przede wszystkim pełen profesjonalizm od samego przygotowania – wskazówki i wytyczne,które było bardzo pomocne aby dobrze wyglądać na sesji, poprzez rewelacyjny kontakt z dzieckiem oraz rodzicami podczas sesji i kończąc na przekazaniu zdjęć w szybki, różnorodny sposób. W związku z tym, że sama pracuje w reklamie od wielu lat i produkowanie sesji to jest moja codzienność mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że praca Pani Małgosi jest na najwyższym poziomie i polecam ją każdemu, kto chce mieć super zdjęć w świetnej atmosferze ?☺️?.

Milena Mazza

Małgorzata Tymińska dla mnie jest po prostu mistrzem fotografii. Sesja zdjęciowa z dziećmi to nie lada wyzwanie. Atmosfera jaka panuje podczas sesji przekona do zdjęć największego uparciuszka. Dzieci uwielbiają zabawę w fotografa z „ciocią” Gosią. Jak Ona to robi??? A no ma swoje sposoby ???

Dzieci zadowolone, rodzice również, zdjęcia cudne ❤️

Moj ulubiony fotograf, no i będziemy razem się starzeć przed obiektywem ? Jednym słowem POLECAM 

Dorota Doris Jasińska

Małgorzata Tymińska-pasja,talent, optymizm, uśmiech,energia,profesjonalizm-te słowa kojarzą mi się właśnie z Małgosią. Jest cudownym fotografem,nie tylko dlatego,że robi przepiękne zdjęcia,ale na pewno dlatego,że po prostu kocha to co robi.A to co robi na prezentacji multimedialnej w połączeniu z muzyką,to w ogóle przechodzi wszelkie pojęcie,dziś kilka razy wzruszyłam się podczas pokazu.Wspaniale przedstawiłas ten czas wspólnie spędzony.Na zawsze pozostanie nam ta wspaniała pamiątka.To była nasza pierwsza wspólna sesja,ale na pewno nie ostatnia.No i dla Kamilka zostałaś ciocią.Dziękuję Ci jeszcze raz!!!

Natalia Krasoń

Z całego serducha polecam usługi Małgorzaty Tyminskiej .Pełen profesjonalizm ,niesamowita atmosfera aż chce się wracać 🙂

Jeśli szukacie dobrego fotografa to jesteście w odpowiednim miejscu.

Edyta Górniak

Napisanie ze podczas sesji była super atmosfera to jak nie napisanie niczego. Dziękujemy za cudownie spedzony czas i szybka realizację zlecenia pomimo okresu świątecznego. Polecam współpracę z Gosia i czekam na ocieplenie klimatu aby znowu coś wspólnie stworzyć 🙂

Adam Dejko

Piękne zdjęcia i wspaniała atmosfera podczas sesji :). Polecam gorąco każdemu kto chce uchwycić czas i wyjątkowe momenty w życiu.

Patrycja Kokosińska

Pani Małgorzata jest świetnym fotografem. Ma swój własny styl, ale jest także elastyczna i otwarta, co bardzo ułatwia współpracę. Jest kreatywna, wszechstronna, kontaktowa (zarówno w stosunku do małych dzieci dorosłych) i konkretna. Same superlatywy ! Polecam współpracę z Panią Małgosią

Anna Woźniak

To była fantastyczna przygoda. Pani Małgosia jest wspaniałym specjalistą. Sesja przebiegała bajecznie – mnie mogło by w ogóle nie być a syn czuł się świetnie w towarzystwie Pani fotograf. Od czasu sesji mam też studio fotograficzne we własnym domu – tak zaczarowany tym spotkaniem jest mój syn. Bardzo dziękuję Pani Małgosi za to przeżycie. Gdy oglądałem wynik tej sesji łzy same napływały mi do oczu. Coś pięknego – bajka w rzeczywistym świecie. Zachęcam do współpracy z Panią Małgosią jest niesamowitym człowiekiem i ma niesamowity talent.

Magdalena Katarzyna Cecylia

Gosia to mega pozytywna osoba. Podczas robienia zdjęć wprowadza miłą, swobodną atmosferę dzięki czemu fotki są bardzo naturalne. Swoim uśmiechem potrafi zwrócić uwagę nawet wśród najmłodszych modeli, co nie jest proste. Widać, że fotografia to nie tylko Jej praca ale i pasja. Robi piękne, naturalne i dopracowane w każdym szczególe zdjęcia. Polecam gorąco Jej usługi.

Ewa Woźniak